Obchodné zastúpenie
Kategórie
Klarinety Buffet Crampon sú v Európe veľmi rozšírené ako u amatérskych hráčov, tak aj u profesionálov. Výrobca ponúka paletu nástrojov pre všetky kategórie klarinetistov. Sú veľmi spoľahlivé a vyznačujú sa mäkkým tónom a ľahkým ozevom. Sám na ne hrám v profesionálnom komornom orchestri. Tieto nástroje vrelo odporúčam. Poskytujem profesionálny odborný servis a záruku 3 roky.

Postupne Vám chcem predstaviť tieto nástroje a bližšie ich špecifikujem aby ste vedeli porovnať rozdiely a tým sa lepšie orientovať v jednotlivých modeloch.


Podrobný popis s komentárom základných modelov klarinetov nájdete pod nasledovnými produktami.





 


klarinet pre začiatočníkov Buffet Crampon PRODIGE



Buffet Crampon vyvinul študentský klarinet! Teraz môžu začiatočníci s nízkym rozpočtom začať s profesionálnym zvukom.
Základnými vlastnosťami klarinetu Prodige sú tón, ergonómia a spoľahlivosť.

Po prvýkrát v tomto rozsahu sa požadované operácie na vytvorenie perfektnej akustiky, najmä tvarovanie a vŕtanie otvoru, vykonávajú vo Francúzsku a Nemecku výlučne na zabezpečenie konzistentného výsledku.

Nový klarinet Prodige, inšpirovaný renomovaným modelom E13, umožňuje bezprecedentnú jednoduchosť prehrávania a premietanie zvuku. Prechody medzi oktávami sú perfektné a vyvážené.

Jeho ozvučník je tiež úplne prepracovaný s cieľom optimalizovať vedenie zvuku. Naša inovácia: textúrovaný vrt.

Teraz je možné, aby sa mladý hudobník naučil hrať na   klarinete s vynikajúcim tónom za rozumnú cenu.

Tento nástroj sa vyrába v 2 variantách:


17/6- bez Es zdviháka- kliknite sem

18/6 s ľavým Es zdvihákom- kliknite sem

 


klarinet pre začiatočníkov Buffet CRAMPON E11



Voľné hranie a vysoká kvalita ručnej výroby. Vyrobené tradičnými metódami, ktoré kombinujú technológiu a skúsenosti. Nástroj je prvý typ v porradí kvelity vyrobený z dreva a je určený pre začiatočníkov ktorí dajú prednosť pred alternatívou z ABS plastu. Nástroj odporúčam, mám s ním dobré skúsenosti ako nástrojár. Cena zodpovedá kvalite.
Vyrábala spoločnosť Buffet Crampon v špeciálne vyhradených nemeckých dielňach v Markneukirchene.


Tento nástroj sa vyrába v 2 variantách:

17/6- bez Es zdviháka- kliknite sem

18/6 s ľavým Es zdvihákom- kliknite sem

 


klarinet Buffet Crampon E12F



Vyvinuté prostredníctvom priemyselnej súčinnosti medzi naším výskumon a vývojom na našich výrobných zariadeniach so sídlom vo Francúzsku a Nemecku.Nový E12F žiacky klarinet prichádza na európsky trh v čase na zahájena školského roka v septembri 2012 . Jeho telo je odvodené z profesionálnych modelov a vykonané v Buffet Cramponvo Francúzsku, montáž a kontrola kvality sú vykonávané našimi nemeckými tímami v Markneukirchene . Ľahko sa ozýva , spoľahlivo a presne ladí- zo sú vlastnosti tohto modelu. E12F stanovuje nové štandardy pre mladých hudobníkov . Dodáva sa s ľahkým ergonomickým batohom, ktorý je vybavený extra bočnými vreckami .

SILNÉ STRÁNKY

• kožené podepky ZARUČUJÚ vzduchotesnosť

• Starostlivo vybrané A STABILIZOVANÉ grenadilové drevo

• DREVO je pokryté lakom, ktorý bráni prasknutiu a škrabancom

• KVALITNÝ zvuk vynímajúci sa z tejto kategórie klarinetov

17/6- bez Es zdviháka- kliknite sem

18/6 s ľavým Es zdvihákom- kliknite sem

 

 


klarinet pre budúcich profesionálov BUFFET CRAMPON E13



Názov E13 je legendárny pre klarinet, ktorý sa za posledných 40 rokov vôbec nezmenil.

S jeho pôvodom v BC20 - klarinetom, na ktorý hral Jacques Lancelot - E13 doprevádzal amatérov a pokročilých hudobníkov na konzervatóriách, hudobných školách a dychových orchestroch po celom svete.

Je vyrobený z najlepších kusov mozambického dreva grenadília a zmontovaný v materských dielňach značky Buffet crampon. Tento klarinet má všetky technické charakteristiky profesionálnej línie: postriebrené klapky, modré oceľové pružiny, zaskrutkované stĺpiky, závitové skrutky a prírodný korok na zasúvacích čapoch nástroja..

Už v januári 2015 je klarinet E13 vybavený koženými podlepkami a teraz zdedil úplne nový ozvučník sesterského klarinetu, RC (Robert Carrée), ktorý dáva väčšiu projekciu a jas bez ohľadu na rozsah alebo intenzitu tónu. Nízka skrutka na nastavenie klapky F umožňuje jemnejšie nastavenie výšky zdvihu. 

 

KLARINET BUFFET CRAMPON LÉGENDE



V minulom roku to bol klarinet TRADITION s úplne novým konceptom, ktorým prekvapil hudobný svet a spojil staré know-how so základným výskumom.

Tento rok Buffet Crampon je hrdý na to, že môže predstaviť predstavil úplne nový model Légende.

Tento nový klarinet je tiež výsledkom tohto vývoja v metodológii a prináša rovnaké črty ako jeho špičkové náprotivky s inováciami:

   objímky s kovovým uzáverom pre trvalé spojenie horného a spodného dielu
    vkladané GreenLine tónové otvory ktoré eliminujú riziko prasknutia dielu a ktoré dokonale uzatvárajú tónový otvor a tým nedovolia úniku vzduchu
    Malá korekčná klapka F na zhutnenie zvuku v tejto charakteristickej stupnici
    Ergonomické krúžky pre pohodlnejší a intuitívnejší pocit (výhradne Légende)
    Prírodné drevo, špeciálne vybrané a vysústružené pre dokonalý rezonančný efekt

Légende prekvapí hráčov s presným rozstupom a okamžitou reakciou. Jeho presný a stredový tón, charakteristický pre túto novú koncepciu, prináša celé spektrum zvuku, ktoré zahŕňa najjasnejšie a najjemnejšie sfarbenie.

Jeho intuitívne ovládanie umožňuje hudobníkovi maximálnu slobodu hudobného a akustického vyjadrenia.

Jeho presná a spoľahlivá hra je ideálna pre klarinetistov s veľmi eklektickými požiadavkami.

Je to aj príchod úplne novej línie, ktorá po prvýkrát navrhuje estetické možnosti, klarinet, ktorý prichádza v ružovom zlatom a striebre - v novom zlatom veku - ako to urobili pre nástroje vyrobené počas 190. výročia.

Originálny medailón v zlatej platničke prináša tento klarinet konečný charakter, ktorý ho odlišuje ako jedinečný a pozoruhodný nástroj.

 


KLARINET BUFFET CRAMPON DIVINE
 

 

 

Výskum a vývoj je dôsledný a kreatívny proces. V spolupráci s našimi dielňami a medzinárodne uznávanými klarinetistmi Paul Meyer pracoval na výskumnom projekte vývoja novej akustiky, ktorá vyústila do Divine klarinetu.

Tento model má rovnaké umiestnenie otvoru ako model Tosca, ktorý umožňuje lepšiu intonáciu v každom registri.

Zlepšené otvory podporujú flexibilné prekročenie registra a voľné fúkanie počas najnáročnejších kusov. Božský klarinet je dodávaný s dvomi súdkami - 65 mm (442 Hz) a 66 mm (440 Hz) - ktoré sa hodia ako na model Bb, tak aj na model A.

Divine je vyrobený z grenadilového dreva so špecifickými hornými tónovými otvormi Green Line, ktoré eliminujú úniky vzduchu na tónových otvoroch, ktoré sú najviac náchylné k prasknutiu.

Uhlíkový drôt (patent Buffet Crampon), ktorý nahrádza kovové krúžky, robí klarinet o 60 gramov ľahší a tým prispieva k jeho výnimočnej rovnováhe s väčším vibráciám a voľným fúkaním. Rovnako ako u modelu Tosca sú Divine klarineti vybavené nízkym korekčnou klapkou F.

Nové klapky zlepšujú ergonómiu klarinetu bez destabilizácie schopností hudobníka. Zatiaľ čo klarinet Tosca bol modelom s najvyšším rozsahom vŕtania R13, Divine predstavuje posledný vývoj vŕtania Buffet Crampon RC.

Tento nový sortiment klarinetu predstavuje významný krok vpred v histórii Buffet Crampon tým, že spája technickú expertízu s jedinečným remeselným spracovaním vo výrobe francúzskych klarinetov.





 
Created by run.skHore