Obchodné zastúpenie
Kategórie
Vážení saxofónisti, pod produktami nájdete niečo o tvorcovi a týchto hubičkách.


Hubičky Jody Jazz predstavujú vo svete americkej hudobnej jazzovej kultúry absolútnu špičku. Sú navrhnuté v spolupráci so špičkovými jazzovými osobnosťami:

Burton Abraham
Coleman
Colin
EdCalle
Frank Catalano
GarzoneCover
Jason Marshall
Kashiwa Jeff
Logan Richardsonn
Mclean
Ryan Kylgore
Smith Ray
Snitzer Andy
Thomas Greg
Tom Scott
Selvaggio
Miles
Freeman


Sám ako profesionálny klarinetista som sa presvedčil o ich kvalite a prvotriednom spracovaní. Ale posúďte sami. mám ich na predajni a srdečne Vás pozývam si ich vyskúšať. Hubičky sú všetky dodávané s ligatúrami a krytkami na plátky.


JODY  ESPINA - zakladateľ spoločnosti a konštruktér.

Jody Espina je zakladateľ, prezident a konštruktér Jody Jazz saxofónových  a klarinetových hubičiek.  Je uznávaný jazzový saxofonista, klarinetista a flautista s unikátnym a osobitým zvukom a je tiež rešpektovaným Jazzovým pedagógom.


Lektorské skúsenosti:

Až do roku 2005 pán Espina bol riaditeľom odboru Jazzu  na prestížnej Hoff Barthelson hudobnej škole v Scarsdale, New York, kde učil teóriu jazzu, improvizácie, viedol súbory a dával súkromné ​​lekcie. Bolol tiež mimoriadnym profesorom saxofónu a klarinetu na Concordia College v Bronxville, New York. Vzhľadom na prudký rast súpoločnosti JodyJazz ktorú Espina založil v roku 2000,  urobil ťažkú ​​voľbu- zastaviť výučbu a venovať všetok svoj čas JodyJazz.

V Barcelone, v Španielsku, Espina bol profesor saxofónu, klarinetu a flauty, a riaditeľ Big Bandu v Aula de Musica aj Moderna Jazz. Kým v Barcelone, Espina tiež vyučoval na Taller de hudobné skladby a na Lutier škole výtvarných umení. Jody je vodič v hudobnom znakovej reči systému s názvom Sound maliarstva a dal semináre a workshopy v Európe a v Spojených štátoch učil ho. (Sound Maľba je vodivé / skladanie systém vytvorený New York skladateľ Walter Thompson)

Pán Espina bol zapletený s Grammy v školách Program, prináša výkonných umelcov na školách v centre mesta a napísal a hral "Čo je Jazz?", Zábavná vzdelávacie koncert pre deti.

Pán Espina v súčasnej dobe dáva majstrovské kurzy a kliník po celom svete na témy od výroby zvuku, improvizácie, prax techniky a náustku technológie. On občas dáva súkromné ​​lekcie. Jody najväčší cieľ výučby, okrem zdieľanie svoje hudobné vedomosti a inšpirovať svojich študentov, byť kreatívny, je pokračovať v tradícii sa naučil od svojich učiteľov: láskavosť, teplo, trpezlivosti a lásky k jeho študentov.

VÝKON a nahrávky

Espina bol pravidelný náhradou v jame orchestrov Broadwaya. On bol vystupoval sólista na soundtracku k trom Mirimax filmov a dokument o Holandsku s názvom "Sex, drogy a demokracie," rovnako ako Guiding Light, Čítanie Dúha, a televízne relácie v Japonsku a Španielsku. On nahrával s Illuminatti, Brilliant koroner, Feed The Meter, splatty a Walter Thompson Orchestra, ktorého hrá s pravidelne. Prehliadka zahŕňa Tommy Dorsey Orchestra a Illuminatti.

Espina hral žiť s šoubiznisu legendy Mel Tormo ', Milton Barle, Patty Page a country hudby ikonu, Eddie Arnold. On tiež hral s jazzovými velikánmi Louis Bellson, Don Alias, Lew Solof, Vic Juris, Harvie Swartz, Bob Mojžiša, Dave Douglas, Charlie Persip superband, Rachel Z, Rolf Sturm, Rob Henke, a Mark Feldman.

Jody hrala po celej Európe, Kanade, Spojených štátoch, a Karibik na významných jazzových festivaloch, otvorenie pre jazzových velikánov, ako Chick Corea, Carmen McRae, Roy Haynes, Spyro Gyra, Joshua Redman, David Sanborn a mnoho ďalších. V roku 2001 dostal Espina Zoznámte sa Skladatelia grant na jeho zloženie, "The Universal symfónia", v ktorom dirigoval svoju profesijnú kvintet a pätnásť svojich študentov.
,
V súčasnej dobe, Espina môže byť vypočutý v jeho novom rodnom meste Savannah, Gruzínsko, a občas na turné v zahraničí s triom trojkolky, komorné jazzovej skupiny "4 Päť VI", a divadelnej spoločnosti "Strike Anywhere". Kliknite tu pre Jody Espina CD.

Hudobného vzdelávania

Jody študoval s najviac cenených majstrov saxofónu, učiteľov, ktoré formovali priebeh Jazz sám potom, čo učil takmer všetky hlavné saxofonista našej doby. Charlie Parker, John Coltrane, Eric Dolphy, Sonny Stitt, Harry Carney, Michael Brecker, Joe lávania a Jerry Coker sú len niektoré z vplyvných hráčov, ktorí učili učitelia Jody: Joe Allard, Junie Ferrell, David Gross, Dave Liebman , Santy Runyon, Joe Viola, George Garzon, a veľký pianista / skladateľ Joanne Brackeen.

Po odbor klasické klarinet po dobu dvoch rokov na University of South Florida, Espina prevedená na Berklee College of Music, kde vyhral Phil Woods Performance štipendium. Zatiaľ čo na Berklee, on mal triedy s majstrom učiteľa: Herb Pomeroy, John Laporta, Gary Burton, Mike Metheny, Phil Wilson, a Joe Viola. Espina absolvoval Magne cum laude s mierou v výkonu; jeho nadriadený recitál bol vysielaný v National Public Radio.

Profesijné organizácie A ZRUČNOSTI
Jody je členom nasledujúcich organizácií: Miestny 802 (Hudobníci Únie), NAMM, Rotary Club Savannah, Savannah detský zbor Správna rada. Jody je SoundPainting Dirigent, a je mierne plynule po španielsky.
Created by run.skHore