Obchodné zastúpenie
Kategórie
 


                                                            

FLAUTY MURAMATSU                                                          

Spoločnosť MUSICTECH Slovakia s.r.o. vlastní výhradné obchodné zastúpenie firmy MURAMATSU. Jej flauty patria medzi absolútnu svetovú špičku a sú veľmi obľúbené medzi budúcimi profesionálmi a profesionálmi. Flautám MURAMATSU zabezpečujem autorizovaný záručný a pozáručný servis.

Predstavujem vám tieto základné modely fláut v zostave, ktorá podľa profesionálnych hráčov a sólistov je nevyhnutná ( môžem to familiárne nazvať " plná výbava". Obsahuje h nožičku, otvorené klapky- french model a E mechaniku, bez ktorej sa už nikto nezaobíde. Je ešte možné v každom modeli okrem školského EX možnosť zvoliť hrúbku steny flauty- HEAVY. Toto označenie znamená, že stena flauty je o pár stotín mm hrubšia a vydáva kvalitnejší zvuk ako pôvodný LIGHT model. Je len na Vás a ja veľmi ochotne poradím.

____________________________________________________________________________________________________

model EX: cena tohto modelu začína od 3 266 € s DPH


Ručne robený EX model sa ozýva s ľahkosťou, pretože kombinácia striebornej hlavice a postriebreného tela je vyvážená. Jeho tón je hodvábny a plný a krásny. To je úvodný model ručne robených fláut Muramatsu. Je to vynikajúci flauta s nádychom luxusu a je spoľahlivá v každom ohľade.
Vyrába sa s postriebreným telom a mechanikou
Striebornou hlavicou
S otvorenými  cups) alebo zatvorenými klapkami

____________________________________________________________________________________________________

model GX: cena základného modelu začína od 4240 € s DPH
 

Model GX má teplý a mäkký zvuk ručne robenej flauty so striebornou hlavicou a telom. Mechanika je kvalitne postriebrená. Tento nástroj nadchne tých, ktorý si ho môžu vyskúšať. Napriek tomu že cena tohto modelu je nižšia ako u iných profesionálnych fláut, tento model ponúka vysokú štandardnú kvalitu a dokonalú stavbu ako všetky flauty Muramatsu.

SOLID SILVER tónové otvory, letované nosiče mechaniky, prstence
postriebrená mechanika
zatvorené alebo otvorené klapky
ladenie = 442

_____________________________________________________________________________________________________

model DS: cena základného modelu začína od 7040 € s DPH 

Model DS má najvyššiu kvalitu spracovaného striebra s ťahanými tónovými otvormi. Má rýchlu reakciu na zmenu tónov a schopnosť tvoriť krásne legato a ostré staccato. Tieto vlastnosti sú umožnené ťahanými tónovými otvormi vyrobenými presnou technológiou v Muramatsu. Strieborný náustok umožňuje hrať ľahko a umožňuje flaute reagovať na širokú škálu jemných zmien vo farbe tónu. Tento mechanizmus konštruovaný najlepšími remeselníkmi firmy Muramatsu sa vyvíjal dlhú dobu.
Flauta- solid silver
Otvorené alebo zatvorené klapky
Ladenie 442

_____________________________________________________________________________________________________

model SR: cena základného modelu začína od 10026 € s DPHNajvyššia kvalita Sterling Silver flauty s letovanými tónovými otvormi. 
Model SR je najvyššia kvalita mincového striebra s letovanými tónovými otvormi vyrobenými v Muramatsu. Otvory sú letované pomocou vlastnej techniky smerujúcej k vytvoreniu dokonale vyváženého nástroja. Model SR sa vyznačuje atraktívnym spektrom tónových farieb. Každý SR model je vyrobený pre splnenie osobných požiadaviek každého zákakníka.

Solid Silver/ letované tónové otvory
Otvorené alebo zatvorené tónové otvory
Ladenie 442 Hz

_______________________________________________________________________________________________________

model zlato 9 K: cena základného modelu začína od 19250 € s DPH


Muramatsu 9K Model – zlatá flauta je vyrobená zo špeciálnej zliatiny, ktorá jej dáva veľkú citlivosť a svieži tonálny lesk. Veľká presnosť a zvládnutie spracovania idú do výroby každej zlatej flauty Muramatsu 9K, ktorá je veľmi populárna medzi profesionálmi s vycibreným vkusom pre hru.

 

Created by run.skHore